HAKKIMIZDA
Firmamız 2012 yılında T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Teknogirişim Sermaye Desteği kapsamında Gazi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetine başlamıştır. Firmamız tarımda bilişim, hassas tarım, masaüstü, web tabanlı ve mobil yazılım geliştirme, otomasyon, CAD-CAM, eğitim, danışmanlık ve makine tasarım konularında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşunun üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen firmamız, bu süre zarfında DLG-ÖÇP Tarla Günleri-2014 gibi ulusal ve AGRITECHNICA 2013, Avrasya Tarım Fuarı gibi uluslararası birçok fuarlara katılmış; aynı zamanda da 3. Yenilikçi Ankara Proje Pazarı gibi birçok deneyimli firma ve iddialı projelerin olduğu organizasyonlarda birincilik ödülleri almıştır.


İlerleyen süreçte de yeni arge çalışmaları yapmak, inovatif projeler geliştirmek için bilişim sektöründeki yeniliklere daha kısa sürede adapte olarak sektörel büyümeyi hedeflemekte ve bunun için gerekli olan insan gücü ve teknolojik yatırımları yapmaktayız.