FAALİYET ALANLARIMIZ
TARIMDA BİLİŞİM
Gelişen teknolojinin de yardımlarıyla, tarım alet ve makinalarının daha çevre dostu ve etkin bir biçimde kullanılabilmesi için, bu alet ve makinaların GPS, elektronik ve yazılım kontrol birimleriyle yönetilebilmesini sağlayan teknolojiler geliştirmek konusunda hizmet vermekteyiz.
YAZILIM
Firma gereksinimlerinize daha iyi yanıt verebilmek, hızlı, verimli, etkin ve size özel yazılımlar geliştirmek için alanında deneymli ve genç ekibimizle tüm yazılım gereksinimlerinizi karşılamak için destek vermekteyiz.
EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
Özellikle teknik eğitim ve mühendislik alanları olmak üzere, kullanılan gelişmiş ve popüler programların (Catia, Solid Works, Auto CAD, 3D Max); ayrıca .NET, Java, Android, iOS, Windows Phone gibi yazılım geliştirme araçları ve teknikleri konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
TARIM MAKİNALARI TASARIMI
Tarımda ileri düzey üretim tekniklerinin uygulanması için gerekli olan güç kaynakları ile tarım alet ve makinalarının tasarımı, imalatı; aynı zamanda bu alanda diğer teknolojik uygulamaların etkinliğini artırmak için teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.